Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Kush ėshtė mė e forta – nėnat organizuan rrahjen publike pėr

Kush ėshtė mė e forta – nėnat organizuan rrahjen publike pėr

Go down  Message [Page 1 of 1]

mister

avatar
Guest
Kush ėshtė mė e forta – nėnat organizuan rrahjen publike pėr vajzatGrindjen ndėrmjet dy vajzave nėnat e tyre vendosėn ta zgjidhin me organizimin e njė rrahje mu nė mes tė rrugės nė qytetin amerikan tė Pennsylvanisė.

Crystal Lynn Hall (30 vjeēe) dhe Audrey Schreckengost (31 vjeēe) shtynė vajzat e tyre nė moshėn 12 respektivisht 14 vjeēe, qė grindjen ta zgjidhin me njė rrahje publike.

Mirėpo, pasi vajzat shkėmbyen disa goditje, nė rrahje u pėrfshinė edhe nėnat, njofton Herald Standard.

Nėnat dhe vajzat e tyre u dėrguan nė stacionin policor, ku janė akuzuar pėr sjellje tė pahijshme, ndėrsa nėnat edhe pėr nxitje tė fėmijėve pėr dhunė

Similar topics

-

» Galeri? Ku ėshtė?
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum