Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Itali, tifozėt serbė dėbohen pėr 10 vjet

Itali, tifozėt serbė dėbohen pėr 10 vjet

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Itali, tifozėt serbė dėbohen pėr 10 vjet on Fri Oct 15, 2010 10:09 am


Tifozėt serbė qė shkaktuan trazira nė stadiumin e Xhenovės nuk do tė mund tė kthehen nė Itali tė paktėn pėr 10 vjet.


Sipas drejtorit tė policisė italiane, Antonio Manganelli, 35 serbėt e denoncuar janė dėbuar nga vendi tė shoqėruar nga policia deri nė kufi, pasi konsiderohen si persona tė rrezikshėm pėr sigurinė publike.

Tė njėjtin fat do tė kenė edhe 17 serbėt e arrestuar kur tė dalin nga burgu, ka bėrė tė ditur Manganelli.

Ndėrkohė, serbėt e arrestuar do tė dalin nesėr pėrpara prokurorėve dhe trupit gjykues, tė cilėt nė ambjentet e burgut do tė japin masėn e arrestit.

Prokurorėt, vendimi i tė cilėve lejon thellimin e hetimeve, kanė hipotizuar akuza pėr vepra tė ndryshme penale qė shkojnė nga shkaktimi i dėmeve deri tek shkelja e normave tė rendit publik.Basketball Basketball


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum