Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Filma »  Letters to Juliet

Letters to Juliet

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Letters to Juliet on Sat Oct 16, 2010 3:34 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nė Verona tė Italisė njerėzit i “shkruajnė” Juliet mbi dashurinė e tyre tė humbur me shpresėn qė dikur do tė marrin njė pėrgjigje. Sophie, njė amerikane qė vjen me pushime nė Itali gjen njė letėr tė tillė dhe menjėherė vihet nė kėrkim tė dy personazheve.View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum