Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Ronaldinho admiron Mourinhon

Ronaldinho admiron Mourinhon

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ronaldinho admiron Mourinhon on Sat Oct 16, 2010 3:52 pm

Gjeniu i Milanit, Ronaldinho, mezi pret tė rikthehet nė Spanjė pėr t’u pėrballur me Real Madridin, pėrderisa ėshtė shprehur me fjalėt mė tė mira pėr Los Blancos dhe trajnerin mė tė mirė nė botė, Jose Mourinho.
“Ata gjithnjė kanė qenė klubi mė i fortė nė botė dhe ēdo vit ata sjellin lojtarėt mė tė mėdhenj tė botės. Tani me Mourinhon, ata kanė trajnerin mė tė mirė nė botė. Unė kam admirim tė madh pėr tė. Mė pėlqen stili i tij dhe ai sigurisht se do tė bėjė diēka tė madhe me Real Madridin”, theksoi Dinho.
Nė fund tė deklaratės sė tij pėr AS, Ronaldinho u shpreh se dėshiron tė shfaqė paraqitje tė ngjashme sikurse nė fitoren e Barcelonės prej 3-0 nė Bernabeu, ku Ronaldinho shėnoi dy gola dhe ishte duartrokitur nga publiku madrilen.
“Unė vetėm dua qė tė luaj njė ndeshje tė madhe. Ēfarė mė ndodhi nė Madrid mė parė ndodh njė herė nė jetė. Natyrisht, nė mendjen time e kam jo si tė bėj njė ndeshje tė mirė, por tė luaj ndeshjen mė tė mirė tė jetės”, pėrfundoi braziliani.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum