Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Milani ringjall interesimin pėr Cissokho

Milani ringjall interesimin pėr Cissokho

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Milani ringjall interesimin pėr Cissokho on Sat Oct 16, 2010 3:54 pm

Milan raportohet se ėshtė i gatshėm pėr tė bėrė edhe njė hap nė tentim pėr tė nėnshkruar me mbrojtėsin e Lyonit, Aly Cissokho, shkruajnė mediat italiane.
Klubi italian ishte shumė afėr nėnshkrimit me tė nė vitin 2009 nga Porto, por problemet mjekėsore e penguan arritjen e marrėveshjes.

Megjithatė, sipas Il Corriere dello Sport, forma e mirė e lojtarit ka joshur vėmendjen e Milanit edhe njė herė, dhe ata mund tė futen nė garė madje qė nė janar.

Tė premten Adriano Galliani ka heshtur spekulimet pėr transferime tė mundshme, duke thėnė se ekipi ėshtė mjaft i mirė edhe kėshtu si ėshtė. Milani sė fundi ėshtė lidhur edhe me njė transferim tė lojtarit tė Paris Saint-Germain, Mamadou Sakho.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum