Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Ronaldinho: Berlusconi dėshiron tė qėndroj

Ronaldinho: Berlusconi dėshiron tė qėndroj

Go down  Message [Page 1 of 1]

Mesfushori brazilian Ronaldinho, ka thėnė se ai dėshiron tė qėndrojė te Milani dhe kėtė e dėshirojnė edhe drejtuesit e klubit.
“Nuk mendoj pėr ndonjė klub tjetėr pos Milanit. Pėr momentin kam shumė fat qė nuk jam nė zor pėr tė menduar pėr para. Mund ta vendos lumturinė time nė rend tė parė. Nuk kam arsye tė shqetėsohem. Presidenti mė ka thėnė se mund tė qėndroj pėr aq gjatė sa dua. Kėshtu thotė ai”, ka theksuar Ronaldinho.

Ish-mesfushori i Barcelonės, tash 30-vjeēar, po ashtu ka shfrytėzuar rastin t’u pėrgjigjet kritikėve. “Nuk shqetėsohem nėse njerėzit thonė se nuk vrapoj. Ndoshta nuk marr pjesė nė lojė, por iu jap tė tjerėve asistime”, ka shtuar Dinho

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum