Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Moratti: Jam serioz pėr tė nėnshkruar me Messi

Moratti: Jam serioz pėr tė nėnshkruar me Messi

Go down  Message [Page 1 of 1]

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, nuk ėshtė duke bėrė shaka, pasi ai ka plane serioze pėr tė nėnshkruar me yllin e Barcelonės, Lionel Messi.
Mosaktivizimi nė afatin kalimtar veror e ka bėrė klubin tė riorganizojė planet pėr tė ardhmen, dhe tash Nerazzurėt janė tė gatshėm tė krijojnė njė strategji tė re. Njeriu ku do tė fokusohet fuqia transferuese e Interit ėshtė pikėrisht Messi.

“Messi te Inter? Paj, po. E pyes veten dhe mendoj pėr kėtė. Leo ėshtė mė i fuqishmi i tė gjithėve. Kur fola pėr kėtė njė ditė, vetėm bėra shaka, por tash do tė shohim”, ka thėnė Moratti pėr La Gazzetta dello Sport.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum