Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » iPhone 4 kushton tetė milionė dollarė?

iPhone 4 kushton tetė milionė dollarė?

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 iPhone 4 kushton tetė milionė dollarė? on Sat Oct 16, 2010 4:00 pm

Krijimi i ri i Stuart Hughes kushton jo mė pak se tetė milionė dollarė, dhe shndėrrohet automatikisht nė telefonin mė tė shtrenjtė nė botė. Dhe ai ėshtė, iPhone 4.

Versioni i iPhone 4 i cili kushton tetė milionė dollarė ėshtė krijuar pėr Toni Sage i cili ėshtė i njohur nė industrinė e minierave tė arit, ndėrsa ai paraqet njė trėndafil ari i cili posedon 500 diamante 100 karatėshe nė pjesėn e pėrparme dhe 53 diamante, mbrapa nė logon e kompanisė prodhuese, Apple.


Butoni pėr navigim posedon diamante 7.4 karatėshe ngjyrė roze qė janė tė vendosura nė platin.

Me siguri se edhe ju pajtoheni se ka shumė gjėra tjera, pėr tė cilat ne do t’i shpenzonim tetė milion dollarė. Nėse do t’i kishim ato ndonjėherė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum