Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Nė kinė 8.500 fėmijė janė emėruar me emrin olimpiadė

Nė kinė 8.500 fėmijė janė emėruar me emrin olimpiadė

Go down  Message [Page 1 of 1]
Lojėrat Olimpike nė Peking do te shėnohen edhe nė librat amė.

Deri tash, mė shumė se 8.500 foshnje te lindura nė disa prej muajve tė fundit janė emėruar sipas Lojėrave Olimpike dhe sipas maskotave olimpike. Prindėrit e 3.500 foshnje tė lindura I kanė emėruar Aojin, qė nė gjuhėn kineze donė tė thotė Olimpiadė, ndėrsa 5.000 foshnje tė gjinisė femėrore dhe mashkullore janė emėruar sipas pesė maskotave olimpike- Bei-bei, Gjing-gjing, Jing-jing, dhe ni-ni.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

2 Harron 10.000 euro nė tualet publik on Sun Oct 17, 2010 11:55 am

Njė biznesmen gjerman ka humbur mbi 10.000 euro duke i lėnė ato nė njė qese plastike nė tualet publik, kanė njoftuar autoritetet gjermane.Policia nė krahinėn gjermane Hesse ka thėnė se mashkulli shumėn pesė-shifrore e kishte marrė me vete nė njė tualet publik nė autostradėn afėr qytetit Haiger nė perėndim tė Gjermanisė. Megjithatė, ka vozitur tutje, duke harruar tėrėsisht pėr qesen, shkruan agjencia e lajmeve Reuters.

Zėdhėnėsi i policisė gjithashtu ka thėnė se ėshtė e paqartė se si gjermani ėshtė kujtuar pėr paratė vetėm pas gjysmė ore qė, natyrisht, ka qenė tepėr vonė. Kur ėshtė kthyer paratė nuk ishin mė nė tualet. Zėdhėnėsi i policisė gjithashtu ka thėnė se ėshtė e paqartė se si gjermani ėshtė kujtuar pėr paratė vetėm pas gjysmė ore qė, natyrisht, ka qenė tepėr vonė. Kur ėshtė kthyer paratė nuk ishin mė nė tualet.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum