Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Djaloshi qė shef edhe naten!

Djaloshi qė shef edhe naten!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Djaloshi qė shef edhe naten! on Sun Oct 17, 2010 12:04 pmNong Youhui, njė djalosh nga Kina, dallon nga bashkėmoshatarėt e tij pėr njė gjė. Ka sy jashtėzakonisht tė kaltėr dhe sikur macet mund tė sheh nė erresiren mė tė zese.I ka impresionuar edhe doktorėt pasi qė babai i tij e ka dėrguar nė testim sepse ka qenė i merakosur pėr shkak tė syve tė tij.“Kemi qenė edhe mė herėt nė spital, por na kanė thėnė se sytė nuk do t’i shndrisin dhe do t’i bėhen tė zi sikur shumicės sė kinezėve. Megjithatė, kjo nuk ndodhi prandaj kam kėrkuar edhe njė mendim tjetėr”, ka thėnė babai i djaloshit. Ai e ka dėrguar djaloshin nė spitalin e qytetit Dahua, nė jug tė Kinės. Atje kanė bėrė teste nė tė me tė cilat janė ēuditur edhe mjekėt. Nė fakt, nė njė dhomė tėrėsisht tė errėt djaloshi ka lexuar pa fije problemi sikur tė gjithė njerėzit nė botėn normale.Ekspertėt vlerėsojnė se ai ka lindur me njė gjendje tė rrallė e cila quhet leukoderma. Pėrshkake tė pigmentit tė zvogėluar sytė e tij janė jashtėzakonisht tė ndjeshėm nė ndriēim,prandaj mund tė sheh edhe nė erresire.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum