Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Nėna mėson bijėn 2 vjeēare tė pijė mariuhanė

Nėna mėson bijėn 2 vjeēare tė pijė mariuhanė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė nėnė nga Ohio, ėshtė akuzuar se ka mėsuar vajzėn e saj 2 vjeēare tė tymosė marihuanė.
Mė pas ajo pėrmes e-mail-it u ka dėrguar shoqėrisė sė saj njė video, ku qartė shihej vajza duke tymosur marihuanė.


Jessica Gammble, ėshtė akuzuar se ka vėnė nė rrezik jetėn e vajzės sė saj si dhe pėr pėrdorim tė drogave nė mėnyrė ilegale.
Ajo mund tė dėnohet deri nė 11 vjet burg nėsė shpallet fajtore pėr tė gjitha akuzat.
Prokurori Joe Deters, ėshtė shprehur para gazetarėve se menjėherė pas dorzimit tek autoritetet, tė videos me pamjet e vajzės duke tymosur marihuanė, vogėlushja ėshtė dėrguar tek tė afėrmit e saj dhe tani ėshtė e sigurtė.
_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum