Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Skotlandė: Prodhohet vodka mė e fuqishme nė botė

Skotlandė: Prodhohet vodka mė e fuqishme nė botė

Go down  Message [Page 1 of 1]
Skotlanda prodhoi vodkėn mė tė fuqishme nė botė, e cila pėrmban 88.8 pėr qind alkool.

Pija marramendėse „Pincer Shanghai Strength” ėshtė produkt i kompanisė skoceze “Pincer” dhe ėshtė dedikuar pėr tregun kinez, transmeton Bgnes.

Lideri i deritanishėm nė kėtė radhitje ishte vodka “Ballkan 176”, e cila pėrmbante 80 pėr qind alkool.

Nė pėrmbajtjen e pijes megjithatė ka simbolikė, meqė sipas kinezėve, tetėshja ėshtė numėr fatlum. Skotėt do ta shesin vodkėn nė tė zezė dhe nė njė shishe ngjyrė ari dhe do tė kushtojė 85 paundė. 


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum