Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Bjellorusia shpall listėn anti-Shqipėri

Bjellorusia shpall listėn anti-Shqipėri

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Bjellorusia shpall listėn anti-Shqipėri on Thu Oct 21, 2010 4:30 pm

Skuadra lindore nuk do ketė tė gatshėm nė kėto pėrballje mbrojtėsin e BATE Borisov, Maksim Bordachev, ndėrsa rikthehet mesfushori Timofei Kalachev pas njė pushimi tė gjatė pėr shkak tė njė frakture nė ligamente.

“U nisėm mirė. Do kisha vėnė bast pėr katėr pikė nė dy ndeshjet e para. Por duhet tė vazhdojmė tė marrim pike te plota me Luksemburgun dhe Shqipėrinė”, shprehet trajneri Bernd Stange.

Lista e plotė e kombėtares bjelloruse pėr kėto dy ndeshje ėshtė: Yuri Zhevnov (FC Zenit St. Petersburg), Anton Amelchenko (FC Rostov), Sergei Veremko (FC BATE Borisov), Igor Shitov (FC BATE Borisov), Sergei Sosnovski (FC BATE Borisov), Aleksandr Yurevich (FC BATE Borisov), Sergei Omelyanchuk (FC Terek Grozny), Aleksandr Martynovich (FC Krasnodar),Dmitri Molosh (FC Sibir Novosibirsk), Eduard Zhevnerov(FC Dnepr Mogilev), Yan Tigorev (FC Metalurh Zaporizhya), Aleksandr Kulchiy (FC Rostov), Sergei Krivets (KKS Lech Poznan), Sergei Kislyak (FC Dinamo Minsk), Anton Putilo (SC Freiburg), Aleksandr Hleb(Birmingham City FC), Timofei Kalachev (FC Rostov),Vitali Rodionov (FC BATE Borisov), Sergei Kornilenko(FC Rubin Kazan), Vyacheslav Hleb (Shenzhen Ruby FC) dhe Vitali Kutuzov (AS Bari).


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum