Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Talenti shqiptar mposht Shqipėrinė

Talenti shqiptar mposht Shqipėrinė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Talenti shqiptar mposht Shqipėrinė on Thu Oct 21, 2010 4:30 pm

lindur nė Norvegji, mesfushori ofanziv Valon Berisha, ka preferuar tė luajė pėr kombėtaren e kėtij vendi.

Ka qenė pikėrisht ai qė ditėn e djeshme nė Maltė, ku po zhvillohen ndeshjet kualifikuese pėr Europianin e 2011-ės, ka shėnuar nė minutat 6-tė dhe 52 kundėr shpresave tė Kombėtares Shqiptare.

Nga ana tjetėr, "kuqezinjtė" e vegjėl tė drejtuar nga Ardian Mema, nuk arritėn tė tregonin asgjė nga vlerat e tyre. Ndeshja tjetėr e Shqipėrisė ėshtė nesėr (27.09.2010) ndaj Irlandės dhe mė datė 30 shtator ndaj Maltės.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum