Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Napoli-Liverpool, tension i lartė

Napoli-Liverpool, tension i lartė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Napoli-Liverpool, tension i lartė on Thu Oct 21, 2010 5:01 pm

Pėrgatitjet pėr ndeshjen e madhe tė Europa League mes Napolit dhe Liverpoolit janė prishur fatkeqėsisht nga agresionet e bėra nė natėn midis tė Mėrkurės dhe tė Enjtes nė dėm tė grupeve tė vegjėl dhe paqėsorė tifozė tė Liverpoolit, tė ardhur pėr ndeshjen pak mė pėrpara se tė tjerėt. Kryetari I baskisė sė Napolit,Bonfiglio, ka kritikuar ashpėr tifozėrinė vendase dhe ka paralajmėruar se mund tė ketė pėrplasje mes dy tifozėrive.

“Uroj qė forcat e rendit tė administrojnė situatė si duhet”, ka thėnė Bonfiglio. “Dje kemi rregjistruar disa persona tė plagosur, ishin tifozė tė Liverpoolit por mundet tė kenė qėnė dhe thjesht turista anglezė. Gjatė natės ka patur agresione tė ndryshme dhe nė total 5 persona janė plagosur me armė prehėse dhe si kėto. Tė arrestuarit, tė gjithė kanė precedentė penal. Pėr sot jemi tė shqetėsuar, shpresoj nė maturinė e madhe tė tifozave anglezė, por mundėsitė e njė pėrplasje janė reale. Ėshtė parashikuar mbėrritja e tifozave angleze gjatė gjithė pasdites dhe uroj qė forcat e rendit tė dinė tė administrojnė situatėn”, ka pėrfunduar Bonfiglio


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum