Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Foshnja e lindur mė 10.10 nė orėn 10 e 10 minuta

Foshnja e lindur mė 10.10 nė orėn 10 e 10 minuta

Go down  Message [Page 1 of 1]

Niamh Bond lindi tetė javė para kohe, nė orėn 10 e 10 minuta mė 10 tetor 2010. Pėr mė shumė, nė momentin e lindjes sė vajzės, prindėrit thonė se akrepi ishte edhe saktė nė dhjetė sekonda.
Britanikja e vogėl Niamh Bond e rėndė tre kilogramė e 35 dekagramė lindi nė spitalin Good Hope. Nėna e saj njėzetvjeēare Keelie Hearne nga Kingstanding nė Birmingham lindi tetė javė para kohe, por nė sekondėn e duhur, nėse e pyesni atė.

Partneri i Keelieit, Dean Bond arriti natyrisht dhjetė minuta para se Nimah e vogėl tė lindte. Vajza do tė mbetet nėn kujdesin special edhe pėr njė kohė, por pritet qė nė fillim tė nėntorit tė lirohet nga spitali.

“Gjithsesi ky moment do tė mbahet nė mend, e tash ėshtė edhe mė i veēantė, sepse lindi fėmija i parė qė nuk e prisja kaq herėt. Ėshtė e vockėl por shumė e bukur”, tha Keelie Hearn.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum