Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user »  “Capital Gate” ndėrtesa me pjerrėsinė mė tė madhe

“Capital Gate” ndėrtesa me pjerrėsinė mė tė madhe

Go down  Message [Page 1 of 1]

“Capital Gate” ndėrtesa me pjerrėsinė mė tė madhe

Njė grataēelė nė Abu Dhabi hyri nė Guinness si ndėrtesa me pjerrėsinė mė tė madhe duke spostuar kėshtu nė vendin e dytė Kullėn e Pisės.
“Capital Gate” ėshtė ende nė ndėrtim e sipėr nė kryeqytetin e Emirateve tė Bashkuara Arabe. Ajo do tė jetė e lartė 160 metra dhe e pėrbėrė nga 35 kate. Projektuesit e saj kanė parashikuar nisjen e pjerrėsisė prej 18 gradėsh, katėr herė mė shumė se ajo e Pizas, qė nga kati i 12-tė.

Punimet pritet tė pėrfundojnė brenda kėtij viti.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum