Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Kujdes-engjėlli mbrojtės ne rruge

Kujdes-engjėlli mbrojtės ne rruge

Go down  Message [Page 1 of 1]

Ngasėsve ne Zvicėr nuk i duhen shenjat e komunikacionit, ata kane engjėllin mbrojtės.

Ne Zvicėr, policia ka angazhuar njė artist i cili do ta luaje engjėllin mbrojtės, i cili do tu beje me dije ngasėsve se e kane kaluar shpejtėsinė e lejuar.
Ky njeri me rroba te bardha dhe me krahė ėshtė pjese e kampanjės promovuese pėr ngasje te sigurte.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum