Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Vetevritet 17-vjecari, e kishte shkruar ne Facebook

Vetevritet 17-vjecari, e kishte shkruar ne Facebook

Go down  Message [Page 1 of 1]

niku

avatar
Admin
Admin

Kishte paralajmeruar vdekjen e saj ne faqen e Facebook, me pas ka marre pushken e te atit dhe eshte vetevrare. Viktima eshte nje i ri 17 vjecar ne Itali.

Djali kishte lene nje shenim per prinderit ku shkruhej se nuk mundej me te perballonte kushtet e keqija ekonomike.

I riu ishte nje student model dhe jetonte me familjen. Ngjarja ka ndodhur te marten ne mbremje.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum