Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Shoqėrimi me pasanik dėmton shėndetin tuaj

Shoqėrimi me pasanik dėmton shėndetin tuaj

Go down  Message [Page 1 of 1]

E dėmshme pėr shėndetin ėshtė tė jetosh nė kuart luksoz dhe tė shoqėrohesh me njeri tė pasur dhe tė suksesshėm, i cili nuk i fsheh sukseset dhe standardin e tij, rekomanduan shkenctarėt e Universitetit nė Ēikago.

Sipas kėtij studimi shkencor, perceptimi i vazhdueshėm i pasurisė dhe suksesit tė huaj dobėson sistemin imunologjik.

Nė vend tė parė preket sistemi kardiovaskular, pohojnė shkenctarėt amerikan.

Varėsia ndaj pasurisė dhe suksesit tė huaj, po ashtu, mund tė sjell deri te diabeti.

Shkenctarėt kėshillojnė ose tė ndryshohet rajoni i jetesės, ose stili i jetės, qė nėnkupton qė tė hiqet prej kokės pasuria dhe suksesi i tė tjerėve.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum