Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirë se erdhët në mesin tonë .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Passwordet qe kujton me kollaj!

Passwordet qe kujton me kollaj!

Go down  Message [Page 1 of 1]

ilat jane fjalekalimet me te perdorura?
Kete e ka zbuluar nje gazete amerikane “Errata Security” duke analizuar nje kampion prej 28mije password te vjellura nga nje pirat informatik.
Reth 16% jane emrat e tyre,14% sekuenca numrash (me e prdorura 1234) ose shkronja te njepasnjeshme ne tastiere (QWERT ose ASDFG).
Ndersa 4% perdor kaq shume fantazine dhe si password perdor fjalen "password".

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum