Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
MirŽ se erdhŽt nŽ mesin tonŽ .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Nuk dime gjithÁka...

Nuk dime gjithÁka...

Go down  Message [Page 1 of 1]

--Normalisht,Ádo person qesh 15 here ne dite.
--Coca-cola origjinale ishte jeshile
--Fjala''VARR''rrjedh nga greku''koimetirion''qe do te thote vend per te fjetur.
--Shteti me % me te madhe te personave qe shkojne ne kembe per te punuar eshte Alaska.
--Ne afrike % e personave qe jetojne ne vetmi eshte 28 %,ndersa ne ameriken e veriut eshte 38 %.
--Prinderit me te rinj te te gjithe kohrave me moshe 8 dhe 9 vjeÁ jetuan ne kine ne 1910.
--111.111.111x111.111.111=12.345.678.987.654.321
--Zemra e karkalecit ndodhet ne koke.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum