Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Virgjeria ne ankand

Virgjeria ne ankand

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Virgjeria ne ankand on Thu Mar 25, 2010 8:01 pm

niku

avatar
Admin
Admin
Nje 18-vjecare eshte gati te shese virgjerine per £50.000 per te paguar kuotat e kolegjit - por asaj i duhet edhe shume rruge per te arritur shumen e synuar.
18-vjecarja Alina Percea, vajza brune nga nje province e Rumanise, e postoi njoftimin ne nje website gjerman, duke thene se do te donte te takonte nje burre xhentil, bujar dhe te sjellshem. Por deri tani ofertat kane arritur deri ne £5,000.

Ajo thote se zoteron nje certifikate nga gjinekologu qe verteton se ajo eshte e virgjer. Gjithashtu edhe fituesi duhet te kete nje certifikate shendetsore qe verteton se nuk eshte i prekur nga semundje seksualisht te transmetueshme. Alina thote gjithashtu se shpreson qe te takoje bashkeshortin e saj, dhe se deshiron qe hera e pare te jete ****a e vecante. "Burri qe do te jete me bujar, mund te qendroje me mua gjithe fundjaven por atij i duhet te paguaje per cdo gje nese udhetojme apo qendrojme ne nje hotel" ka thene ajo.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net

2 Re: Virgjeria ne ankand on Tue May 11, 2010 8:51 pm

ne dispozicjon te Alina Percea
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
virgjeria specje ne zhdukje
dhe 50.000 jan pak per mendimin tim

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum