Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Jep cka ke me te mire

Jep cka ke me te mire

Go down  Message [Page 1 of 1]

niku

avatar
Admin
Admin
Njeriu ėshtė i paarsyeshėm, i palogjikshėm, egoistnuk ka rėndėsi, duaje.Po bėre mirė, do tė tė veshin qėllime dytėsore egoistes'ka rėndėsi, bėj mirė.Po realizove objektivat e tua, do tė gjesh miq tė rremė dhe armiq tė vėrtetės'ka rėndėsi, realizoji.E mira qė bėn do tė harrohet nesėrs'ka rėndėsi, bėj mirė.Ndershmėria dhe sinqeriteti tė bėjnė tė lėndueshėms'ka rėndėsi, ji i sinqerte dhe i ndershėm.Ajo qė pėr vite ke ndėrtuar mund nė njė ēast tė prishets'ka rėndėsi, ndėrto.Nėse ndihmon njerėzit, do tė lodheshs'ka rėndesi, ndihmoji.Jepi botės ēka ke mė tė mirė, e do tė zėnė me shqelmas'ka rėndesi, jep... ēka ke mė tė mirė.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum