Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » 111 femra brenda nj minute

111 femra brenda nj minute

Go down  Message [Page 1 of 1]

niku

avatar
Admin
Admin
Nj gjerman ka vendosur nje rekord t ri n t puthurit e shpejt. T premten von para nj diskoteke n Berlin ai ka puthur 111 femra brenda nj minute.

Tridhjetvjeari Michael Basting i ka siguruar vetes hyrjen n Librin e rekordeve Guinness pasi i ka radhitur grat n nj trotuar dhe me shpejtsi u ka shprndar puthje n faqe. Bavarezi ka arritur t realizoj kohen prej gati dy puthjesh brenda sekonds, me t ciln gj ka thyer rekordin e deritashm nga Australia.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum