Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Alonso: Gjithēka mund tė ndodhė

Alonso: Gjithēka mund tė ndodhė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Alonso: Gjithēka mund tė ndodhė on Sun Oct 24, 2010 6:53 pm

Piloti i Ferrarit, Fernando Alonso, qė pėr herė tė parė kėtė sezon shijon pozitėn e parė nė renditjen e ngasėsve tė Formula 1, ka thėnė pas garės nė Kore se gjithēka mund tė ndodhė nė dy garat e mbetura.
“Ne e dimė se me sistemin e ri tė pikėve, gjithēka mund tė ndryshojė brenda njė gare. Nėse nuk arkėton pikė, atėherė humbet 25 pikė te kundėrshtari”.
“Ishte fat i keq sot pėr Mark Webber dhe Sebastian Vettel. Gjithēka mund tė ndodhė nė dy garat e mbetura. Siē e pėrsėrisim shpeshherė, tė jesh i qėndrueshėm ėshtė shumė me rėndėsi, ne nuk mund tė harrojmė se pėr tė qenė nė podiumin e fituesit duhet tė luftojmė deri nė dy garat e fundit”, tha Alonso pas garės.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum