Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Afellay lojtar i Interit?

Afellay lojtar i Interit?

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Afellay lojtar i Interit? on Sun Oct 24, 2010 7:39 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ylli holandez i PSV Eindhoven, Ibrahim Afellay, ėshtė fare pranė arritjes sė marrėveshjes pėr t’u transferuar te kampioni nė fuqi i Evropės dhe Italisė, Inter.
Mediat holandeze janė tė bindura se skuadra e ardhshme e Afellay qė nga janari do tė jetė Interi, pasi qė skuadra Nerazzure ka bėrė impenjim tė jashtėzakonshėm nė transferimin e mesfushorit holandez. Nė kėtė ka ndikuar edhe Sneijder qė gėzon respekt tė madh te Afellay.
Ibrahim Afellay ėshtė njė prej lojtarėve kryesorė tė PSV dhe njėkohėsisht ėshtė pjesė integrale e kombėtares holandeze. Ai po kėrkohet qė njė kohė tė gjatė nga shumė skuadra tė mėdha, por Interi duket tani nė pole pozicion pėr shkak tė apetitit qė do ta ketė nė janar.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum