Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Hernandez mposht Stoke City

Hernandez mposht Stoke City

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Hernandez mposht Stoke City on Sun Oct 24, 2010 7:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

avier Hernandez ka shėnuar dy gola pėr t’ia siguruar Manchester Unitedit fitoren e parė pas njė kohe tė gjatė nė Ligėn Premier, kėsaj radhe ndaj Stoke Cityt nė transfertė nė njė sfidė tejet daramtike tė zhvilluar nė Britannia Stadium.
Ndeshja ishte e dominuar nga Djajtė e Kuq nga fillimi, ndėrsa efekti u pa pas gjysmė ore lojė (27’), kur Hernandez arrin tė drejtojė topin nė rrjetė, pas njė goditje me kokė nga Vidic, qė erdhi pas njė harkimi nga Nani.

Nė pjesėn e dytė vazhdoi dominimi i mysafirėve, por i kėtij mendimi nuk ishte Tuncay Sanli (81’), qė pas njė gabimi nga Paul Scholes nė mesfushė, arriti ta mposhtė Van der Saarin me njė goditje fantastike nga distance.
Por, fjalėn e fundit nė kėtė takim pėrsėri e pati Javier Hernandez qė si mjeshtėr i vėrtetė u gjend mirė nė zonė pas njė goditje nga Patrice Evra, pėr tė realizuar pėr 2-1 dhe fitoren e madhe tė Manchester United nė udhėtim.
United pėrkohėsisht gjendet nė pozitėn e dytė me 17 pikė, ashtu si Manchester City, qė do ta zhvillojė duelin ndaj Arsenalit me fillim nga ora 17:00.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum