Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Vidhet unaza me vlerė gjysmė milioni euro

Vidhet unaza me vlerė gjysmė milioni euro

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Vidhet unaza me vlerė gjysmė milioni euro on Sun Oct 24, 2010 10:36 pm

Policia italiane ėshtė vėnė nė kėrkim tė hajnave qė vodhėn nga dyqani i Catrier nė qendėr tė Romės unazėn me vlerė gjysmė milioni euro.AP njofton se hajnat e veshur me elegancė u futėn tė martėn mbrėma nė Cartier, nė rrugėn Condotti dhe kėrkuan tė shikojnė “unazėn mė tė shtrenjtė tė dyqanit”. Kur morėn plaēkėn nė dorė, e mashtruan shitėsen, ndėrsa ajo e vėrejti hajninė vetėm pasi ata dolėn qetėsisht prej derės.
Policia njoftoi se unaza e shtrenjtė ka qenė e zbukuruar me diamante dhe hajnat janė tė huaj tė moshave rreth 40-vjeēare. Njėri prej dėshmitarėve tha se para hyrjes sė dyqanit hajnat i priste njė automobil me tė cilin ikėn shpejtė


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum