Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Dy majmunė kontrollorė tė stacionit hekurudhorė

Dy majmunė kontrollorė tė stacionit hekurudhorė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Dy majmunė janė emėruar kontrollorė tė stacionit dekurrudhorė nė Japoni.Nehime dhe Rakan kanė filluar punėn nė stacionin Hojomachi pėr tė tėrhequr vizitorėt.
Majmunėt, qė janė tė moshės shtatė dhe tre muaj, janė tė veshur me uniformėn tradicionale tė punėtorėve lokalė dhe i ėshtė vėnė edhe nga njė kapelė.
Majmunėt janė nė pronėsi tė banorėve lokalė, tė cilėt kanė propozuar marrėveshjen e pazakontė, me qėllimin pėr tė ndihmuar financiarisht stacionin hekurudhorė qė gjendet nė telashe ekonomike.
Nuk ėshtė hera e parė qė nė Japoni majmunėt janė punėsuar nė njė stacion treni.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum