Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Hotelet mė tė cuditshėm nė botė

Hotelet mė tė cuditshėm nė botė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Hotelet mė tė cuditshėm nė botė on Sun Oct 24, 2010 10:41 pm

Njė krevat, komodinė dhe njė llampė mbi tė.
Ky ėshtė mobilimi i njė hoteli klasik, por pėr tė dalė nga kjo rutinė dhe pėr tė kaluar limitet duke dhėnė ndjesi tė ciditshme, sipėrmarrės tė ndryshėm nė mbarė botėn kanė ndėrtuar hotele tė cuditshme.
Mesa duket ata ia kanė dalė tė tėrheqin vėmendjen e vizitorėve nga mbarė bota. Nė galerinė e fotove mund tė shihni disa prej tyre.
_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum