Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » The best of Youtube » Albanians Got Talent - Erduan Xhaferi

Albanians Got Talent - Erduan Xhaferi

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Albanians Got Talent - Erduan Xhaferi on Mon Oct 25, 2010 12:42 pmView user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Albanians Got Talent - Erduan Xhaferi on Wed Oct 27, 2010 10:53 am

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
ka talente shqiperia por ce do qe kush investon se me sa pashe une ky nuk jetonte ne shqiperi e as ne trevat e tjera shqiptare por ne Angli

keshtu edhe pse gjak shqiptari ne nuk investojme (ne=si popull )

View user profile

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum