Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Kėngėtarja Celine Dion lind dy binjakėt e saj

Kėngėtarja Celine Dion lind dy binjakėt e saj

Go down  Message [Page 1 of 1]
Celine Dion lind dy binjakėt e saj. Revista “People” raporton se kėngėtarja e famshme dhe bashkėshorti i saj Rene Angelil tanimė kanė zgjeruar familjen e tyre. “'Fėmija i parė, djalė, lindi nė 11:11, me orėn lokale dhe i dyti, po djalė, nė orėn 11:12”, pohoi zėdhėnėsi. Lindja e binjakėve u bė pėrmes njė operacioni ēezar, nė spitalin Shėn Mėria, ku Celine Dion ishte shtruar tė hėnė si masė paraprake.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum