Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Binjakėt e Jennifer Lopez debutojnė si modelė

Binjakėt e Jennifer Lopez debutojnė si modelė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Code:
Binjakėt e Jennifer Lopez debutojnė si modelė pėr “Gucci”


Duke qenė se nėna e tyre ėshtė aq e famshme nuk pėrbėn ēudi qė dy binjakėt e Jennifer Lopez tė jenė nė qendėr tė vėmendjes sė kamerave dhe fotografėve. Binjakėt 2.5 vjeē janė bėrė tanimė imazhi i veshjeve tė reja “Gucci” pėr fėmijė sėbashku me nėnėn e tyre. Fotoja mėsohet se ėshtė realizuar nė verė nė Malibu tė Kalifornisė. 41 vjeēarja tanimė ka pėr dėshirė tė flasė pėr eksperiencėn e saj dhe marrėdhėniet me fėmijėt. “Kam bėrė njė foto me ta kur ishin tre javėsh por tanimė qė ata janė dy vjeē e gjysmė ėshtė diēka krejt ndryshe”, u shpreh ajo.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum