Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Rrėfehet shitėsi: Angelinė Jolie pėrdor kokaine

Rrėfehet shitėsi: Angelinė Jolie pėrdor kokaine

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė person i cili dėshmon se i ka shitur kokainė aktores sė famshme Angelina Jolie tha pėr median se ajo ka qenė nėn efektin e drogės nė njė intervistė tė vitit 2000. Sipas Franklin Meyer, aktorja ishte takuar me tė pėrpara dhe pas intervistės me Charlie Rose pėr tė blerė kokainėn. “Ajo ka marrė kokainė”, tha ai pėr reviztėn “Life & Style”. “Ajo shkoi nė intervistė dhe mė pas u kthye sėrish”, vijoi ai. Meyer i cili ka kaluar tetė muaj nė burg pėr posedim kokaine nė vitin 2002, dėshmon se ka takuar pėr herė tė parė aktoren nė Nju Jork nė vitin 1997. Mė tutje ai thotė se e ka takuar aktoren dy tre herė nė javė, nė hotel ose nė apartamentin e saj ku ajo mund tė blinte drogėn prej tij. “Ajo mund tė shpenzonte 100 dollarė pėr ēdo herė. Ndoshta ajo ishte njė gjysmė grami kokainė dhe 1/10 e gramit heroinė”, tha ai.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Normalisht zilia edhe xhelozia ben te saje
ngaqe eshte shume e bukur kush e di sa armiq si ze gjumi per gjera te tilla

per mendimi tim janve vetem shpifje
angelina dhe bread pit kane krijuar nje fondacion bamiresie edhe i kane ardhe ne ndihme shume personave qe me te vertet kane nevoje

mund te bene nje kerkim vete dhe te shikoni sa mahnitese jane gjerat qe ata kane bere

ose per me shume lexoni ketu ne wWw.ForumiJone.Net edhe do te gjeni patjeter ate qe kerkoni

lol Smile Smile Smile Smile Smile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum