Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Djegia e flamurit shqiptar, ambasadori serb: Akt i papėrgjeg

Djegia e flamurit shqiptar, ambasadori serb: Akt i papėrgjeg

Go down  Message [Page 1 of 1]

Djegia e flamurit shqiptar, ambasadori serb: Akt i papėrgjegjshėm

I pranishėm nė Festivalin Ndėrkombėtar nė Teatrit “Skampa” ambasadori serb nė Tiranė, Mirealjub Zariē komentoi djegien e flamurit shqiptar nga tifozė serbė nė Itali. Sipas tij ata i shkaktuan njė dėm tė madh Serbisė duke theksuar se kjo nuk ėshtė sjellja e popullit tonė. Sipas tij, gjithėsesi qeveria serbe u tregoi vendin kėtyre personave tė papėrgjegjshėm. Diplomati serb nė Shqipėri mendon se marrėdhėniet diplomatike mes dy vendeve, Shqipėrisė dhe Serbisė janė nė pėrparėsi nė krahasim me vitet e kaluara dhe kultura luan rol kryesor nė pėrforcimin e diplomacisė.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum