Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » muzika e viteve 90-te

muzika e viteve 90-te

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 muzika e viteve 90-te on Thu Jul 02, 2009 10:23 pm

bler

avatar
The Black Game T.B.G
The Black Game T.B.G
cmendim keni per muziken para viteve 90-te ne shqiperi? mendoni se muzika tani eshte me cilesore se atehere???

View user profile

2 Re: muzika e viteve 90-te on Thu Jul 02, 2009 10:24 pm

me cilesore sdi te them se do te paragjykoja por them qe muzika e viteve 90 eshte e pavdekshme

View user profile http://www.forumijone.net

3 Re: muzika e viteve 90-te on Tue Feb 16, 2010 2:55 pm

elonasefa


PrinCesh
PrinCesh
secial ka vecantite e saj por e bukur eshte

View user profile

4 Re: muzika e viteve 90-te on Fri Apr 16, 2010 1:12 am

tani nga ane e teklologjis jemi me mir, por tani per fat te keq nuk kemi muzik te mirfillt shqiptare.?

View user profile

5 Re: muzika e viteve 90-te on Fri Apr 16, 2010 3:03 pm

Klemendi ke ta drejte nuk kemi shume muzike te merfillte po jo se esthe zhdukur

View user profile http://www.forumijone.net

6 Re: muzika e viteve 90-te on Fri Apr 16, 2010 9:08 pm

po te ishte dhe zhdukur per mendimin tim do ishte diqka qte them...............?

View user profile

7 Re: muzika e viteve 90-te on Fri Apr 16, 2010 9:12 pm

bler

avatar
The Black Game T.B.G
The Black Game T.B.G
une mendoj se edhe tani ka po shume pak se te gjithe kengetaret po vjedhin muziken e huaj nuk kane cilesi ndersa ne vitet 90 muzika behej nga emra te medhej dhe ishte 100% shqiptare

View user profile

8 Re: muzika e viteve 90-te on Sat Apr 17, 2010 1:09 am

me sa sho une jemi ne te njejten mendime llidhje me kte tem....?

View user profile

9 Re: muzika e viteve 90-te on Fri May 28, 2010 9:38 pm

hahahha
tani rroft pc se e ben zerin se te duash te holle te rashe vetem nje mjeshter ne pc e ska rendesi per zerin
kjo argumenton edhe faktin se nuk kendojne live artisatat tone

ka edhe artiste sikur kam une shoke qe me te vertet kendojne shume mire ose sikur jane artistat e viteve 90 sikur u shpreh mr bler
jane njesha

View user profile http://www.forumijone.net

10 Re: muzika e viteve 90-te on Fri May 28, 2010 9:42 pm

bler

avatar
The Black Game T.B.G
The Black Game T.B.G
hhahah dihet kush kendon live dhe e ka zerin origjinal tbg 4ever

View user profile

11 Re: muzika e viteve 90-te on Fri May 28, 2010 10:33 pm

Normalisht TBG forever ajo as diskutohet
Nr one brother

Take care


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

12 Re: muzika e viteve 90-te on Wed Oct 27, 2010 10:52 am

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
muzika e viteve '90 kur degjon " Because the night " smund ta krahasosh me keto te sotmet

View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum