Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » E-book, e ardhmja librat pėr fėmijė

E-book, e ardhmja librat pėr fėmijė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 E-book, e ardhmja librat pėr fėmijė on Tue Oct 26, 2010 9:32 am


Fėmijė qė ngjyrosin librat e ilustruar, lexojnė ose dėgjojnė histori mbi njė dėrrasė tė zezė elektronike.
Kjo ėshtė e ardhmja qė i pėrket “Barnes & Noble”, e cila pėr t’u rritur nė tregun e “e-book”-ve synon njė target qė ėshtė marrė shumė pak nė konsideratė: tė vegjlit.
Sipas “Wall Street Journal”, kompania amerikane e librarive ėshtė gati tė hedh nė treg njė koleksion digjital (12 mijė tituj) i menduar pėr fėmijė nga 3 nė 8 vjeē, qė mund tė shfletohet nė njė version tė ri tė lexuesit “Nook”, qė do tė prezantohet nesėr.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum