Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Diskutime » Thenie » Kush eshte shprehja me e bukur per ju ??

Kush eshte shprehja me e bukur per ju ??

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Kush eshte shprehja me e bukur per ju ?? on Wed Oct 27, 2010 10:58 am

simpatikja

avatar
PrinCesh
PrinCesh
Le te shikojme pak cfare shprehjesh pelqeni me shume !!!!

E preferuara ime eshte :

" Love the rain because the others do not see me that i am crying "

dhe


" So the lion fall in love with the lamp "- Twilight

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum