Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Pirateria, demet ne 2009-en, 1 miliard euro

Pirateria, demet ne 2009-en, 1 miliard euro

Go down  Message [Page 1 of 1]

niku

avatar
Admin
Admin
Pirateria kinematografike, muzikore dhe botuese ne vitin 2009 ka kaluar shifren e 1 miliard eurove, sipas qendres nderkombetare per mbrojtjen e te drejtave te autorit.

Sipas nje raporti te ketij institucioni, “pirateria konsiderohet nga shume persona e ligjshme dhe kemi te bejme me nje praktike qe nuk i nenshtrohet kontrolleve te vecanta”.

Megjithate 70 perqind e pirateve, ne pamundesi te ofertes se ligjshme, jane te gatshem te paguajne per te pasur ne menyre te ligjshme material audioviziv.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum