Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Tatuazh edhe nė sy

Tatuazh edhe nė sy

Go down  Message [Page 1 of 1]

Matt Gone nga Portlandi, i cili tashmė ka mbuluar 98 pėr qind tė trupit me ngjyrė, kohė mė parė nė mungesė tė lėkurės bėri tatuazh nė sy.Gone ėshtė i famshėm nė Portland me trupin e tij lara lara. Fusha e shahut qė mbulon shumicėn e lėkurės sė tij e bėri atė tė famshėm nė Oregon, ndėrsa tash fama e tij mbėrriti edhe nė internet.

Kur mė nuk i mbeti vend nė trup, vendosi t’i mbushė edhe tė bardhat e syve me ngjyrė. Ai nė secilin sy futi ngjyrė tė ndryshme. Ngjyrėn e kaltėr e injektoi nė syrin e majtė, ndėrsa pėrzierjen e tė kaltrės dhe tė gjelbrės nė syrin e djathtė.

Oftamologėt thonė se ėshtė shumė e rrezikshme tė futet ngjyra nė sy pėr shkak tė infeksioneve tė mundshme tė cilat mund tė ēojnė deri te verbėria ose humbja e syve.

Mjeku Douglas Meier i cili punon nė klinikėn nė Beaverton thotė se njerėzit qė bėjnė gjėra tė tilla rrezikojnė shumė, ndėrsa shteti i Oklahomas ka ndaluar tatuazhet nė sy. 


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum