Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » I vodhi shtėpinė nė Facebook, paditet “keqbėrėsi”

I vodhi shtėpinė nė Facebook, paditet “keqbėrėsi”

Go down  Message [Page 1 of 1]

Me akuzėn e grabitjes sė shtėpisė virtuale tė krijuar nėpėrmjet Facebookut, njė grua italiane ka ngritur padi ndaj vjedhėsit. Pėr hajdutin kėrkohet njė dėnim prej 1 deri nė 5 vjet.

Gruaja 44-vjeēare e quajtur Paola Letizia bėri tė ditur se janė vjedhur objekte si jakuzzi, tapet dhe divan nga shtėpia e pajisur nė njė aplikim nė Facebook, e njohur si Pet Society. Pas kėsaj ėshtė hapur njė hetim mbi akuzėn e pėrdorimit pa leje tė llogarisė sė saj postare.

Loja Pet Society merret me punė si arredim shtėpish, pėrkujdesje pėr kafshėt, fitim parash etj. Pėr kafshėn qė fitohet nė lojė bėhen shumė blerje nga dyqane virtuale me qėllimin e pėrballimit tė kėrkesave si rroba dhe mobilie. Edhe Letizia pohoi se kishte harxhuar 139 dollarė pėr objekte virtuale si pasqyrė, tapete, tabllo dhe akuarium.

Kur Letizia ka hapur llogarinė personale ka pare se nuk ishin asnjė nga gjėrat e blera nėpėrmjet Pet Society, me pėrjashtim tė maces sė saj virtuale.

Policia italiane vazhdon tė kėrkojė gjurmėt e kėtij hajduti virtual. Nėse kapet mendohet se do tė dėnohet me 1 deri nė 5 vjet burg.

View user profile http://www.forumijone.net

Similar topics

-

» Galeri? Ku ėshtė?
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum