Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » CHARLIE CHAPLIN

CHARLIE CHAPLIN

Go down  Message [Page 1 of 1]

20101030

CHARLIE CHAPLIN

Kam falur gabime gati te pafalshme,kam provuar te zvendesoj persona gati te pazvendesueshem dhe kam harruar persona te paharrueshem.Kam vepruar sipas momentit, jam zhgenjyer nga persona qe nuk mendoja kurre qe mund te zhgenjehesha por dhe un kam zhgenjyer.....Kam mbajtur dike mes kraheve te mi per ta mbrojtur,jam bere mik perjet. Kam qeshur kur nuk ka qene e nevojshme,kam dashuruar,me kane dashuruar por edhe me kane refuzuar.Me kane dashuruar dhe un nuk kam ditur si tua kthej dashurine.Kam bertitur dhe jam hedhur perpjete per kaq shume gezime.per kaq shume.....Kam qare duke degjuar muzike e e duke pare disa fotografi te mbushura me kujtime..Kam telefonuar thjesht per te degjuar nje ze...Jam dashuruar perseri me nje buzeqeshje...Kam besuar perseri me nostalgji dhe....kam pasur frike te humbas nje person shum te vecante (te cilin kam perfunduar duke e humbur) ...por kam mbijetuar! Dhe jetoj akoma! Dhe jeta nuk me lodh! Dhe ti...nuk duhet te lodhesh nga jeta.JETO! Eshte mrekulli te perpiqesh me bindje,ta perqafosh jeten dhe te jetosh me pasion.Te humbesh me klas dhe te fitosh me guxim... Sepse JETA i perket atij qe guxon...

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum