Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Denohet me burg, vrau papagallin

Denohet me burg, vrau papagallin

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Denohet me burg, vrau papagallin on Thu Mar 25, 2010 8:07 pm

niku

avatar
Admin
Admin
Rrezikon 5 vjet burg dhe nje gjobe prej 15 mije dollare nje pensionist ne New Jersey, i cili qelloi mbi papagallin e tij.

Shpendi u ekzekutua, pasi po bezdiste pronarin e tij te ndiqte qetesisht nje gare makinash ne televizor.

Dennis Zeglin, 67 vjec vrau Mikey me tre plumba pistolete dhe u shpall fajtor per mizori ndaj kafsheve. 'Krimin' e denoncoi gruaja e pensionistit.

View user profile http://wWw.ForumiJone.Net

2 Re: Denohet me burg, vrau papagallin on Tue May 11, 2010 8:43 pm

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
.se ne shqiperi vritet deputeti
dhe nuk i ven para dretesis ja pra pse duhet te protestojm
ose te largou nga shqiperia kur jeta e njeriut nuk eshte i
barabart me nje papagall..........

View user profile

3 Re: Denohet me burg, vrau papagallin on Tue May 11, 2010 8:54 pm

hahahahh klemend
e vertet eshte qe jashte shqiperise kafesht gezojne me shume te drejta se njerezia ne shqiperi

por edhe shqiperia ke ecur nga nje rruge e veshtire
50 vjen komunizem nuk i thone pak

ka veshtersite e veta


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

4 Re: Denohet me burg, vrau papagallin on Wed May 12, 2010 2:58 pm

se ve ne dyshim qe ka perparu por me nje ritem shum te ngadal ne krahasim me vendet ballkanike lere me andej
jemi shum mbrapa per fat te keq me kta psedo politikan
qe kemi nuk e meritojn qe tna qeverisit kto psedo politikan
mjer shqiperia thuaj...................

View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum