Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Organizoi dasmė me buldozer

Organizoi dasmė me buldozer

Go down  Message [Page 1 of 1]

Se recesioni ka ndikuar edhe nė ditėn mė tė lumtur tė qiftit tė sapomartuar, dėshmuan edhe Zhang Zongquiang dhe Ye Yuzi me dasmėn e tyre tė pazakontė, ku me qėllim qė t’i ulin shpenzimet, kanė angazhuar buldozerė pėr ta marrė nusen.Dhėndėri Zhang Zongquiang, punon nė njė firmė ku prodhohen makina pune. Ai e shfrytėzoi kėtė mundėsi dhe angazhoi gjashtė buldozerė pėr ta marrė nusen. Nė kėtė mėnyrė dhėndėri kurseu goxha para.

Edhe pse e dashura e tij fillimisht ishte kundėr kėsaj ideje, nė fund pranoi dhe u befasua vėrtetė. Buldozerėt me balona dhe fjongo me lara u bėnė atraksion nėpėr rrugėt e qytetit Pingdingshan.

Martesa e tyre mori njė bukuri tė veēantė dhe ishte krejt ndryshe prej dasmave tjera, e kjo i pėlqeu shumė nuses. Kolonėn e pazakontė tė dasmės e pėrcillte edhe policia.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum