Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Lady Gaga arrin me shume se 1 miliard shikime ne Youtube

Lady Gaga arrin me shume se 1 miliard shikime ne Youtube

Go down  Message [Page 1 of 1]

Lady Gaga eshte bere muzikantja e pare per te arritur mbi nje milliard shikime te videove te saj ne Youtube, duke mundur idhullin e adoleshenteve Justin Bieber.


[You must be registered and logged in to see this image.]


Dje kengetarja amerikane ja transmetoi lajmin 7 milion ndjekesve te saj ne Twitter, duke thene:

Ne arritem 1 miliard shikime ne youtube! Nese jemi se bashku mund te arrijme gjithcka. Une ju shpall juve mbreter dhe mbreteresha te youtube! Bashkohuni!

Shifra mbi 1 miliarde euro eshte shuma totale e shikimeve te te gjitha videove ne kete faqe, cka percakton se sa popullore jane videot e saj.

Justin Bieber eshte pak pas rekordit te Lady Gages, me vetem 965 milion shikime te videove te tij. Sidoqofte, Bieber ende mban titullin per videon me te shikuar te te gjitha koherave ne Youtube: Baby, feat. Ludacris, e cila eshte pare rreth 366 milione here.

Lady Gaga eshte ne vendin e dyte ne renditjen e Youtube per videon me te pare, me kengen Bad Romance, e cila eshte pare 297 milione here. Video te tjera te Gages jane Telephone dhe Alejandro te cilat kane arritur perkatesisht 88.6 milione shikime dhe 98.5 milione shikime.

Nuk dihet se sa para mund te kete fituar ajo nga Google, kompania meme e Youtube, nepermjet reklamave ne kete website. Google nuk komentoi per kete.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum