Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Dafina: Inspirohem nga yjet boterore, por kam stilin tim

Dafina: Inspirohem nga yjet boterore, por kam stilin tim

Go down  Message [Page 1 of 1]

Kengetarja e re dhe e talentuar, Dafina Zeqiri, ka arritur sukses te madh ne skenen kosovare dhe ne boten e muzikes. Talentin e saj e kishte zbuluar nena e saj, te ciles i eshte shume mirenjohese. Dafina gjithsesi eshte kritikuar se kopjon kengetare te huaja me fame boterore, por personalisht ajo qesh dhe shton se cdo kengetar e ka nje inspirim, dhe kjo ndodh dhe me yjet boterore, qe sipas saj jane inspiruar nga dikush.

image


Cdo kengetare qofte e Kosoves apo kudo ne bote, ka inspirime. Ska shanse qe ndonje kengetare te mos jete e inspiruar nga dikush. Edhe Beyonce e Rihanna, kane inspirime, po ashtu edhe une. I falenderoj te gjithe ata qe e pelqejne stilin tim.

Me te vertet une e ndjek dhe e percjelli moden shume. Inspirohem nga kengetaret e famshme boterore, por nuk kuptoj. Fustani im ne koncertin e Snoop Doggit ka qene i ngjashem shume me dresin e Beyonces, por ska qene kopjimi qellim i imi, shprehet kengetarja ne nje interviste per Kosova Info.

Nderkohe Dafina ka hedhur online setin me foto te reja ku duket se kengetarja I ka thene lamtumire flokeve cokollate. Ja ku vjen me imazhin e ri me floke blu saks.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum