Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Vret te birin qe e shqetesonte ndersa luante ne Farmville

Vret te birin qe e shqetesonte ndersa luante ne Farmville

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nje grua nga shteti i Florides ne SHBA ka pranuar se ka vrare te birin e sapolindur si shkak i shkundjeve te forta qe i ka bere, kjo sepse me te qarat e tij e shqetesonte nderkohe qe ishte duke u marre me profilin e saj ne Facebook. Alexandra Tobias, 21 vjece ka vrare te birin e saj 3 muajshe, shpjegoi para gjyqit se kish qene pre e nje krize nervash sepse te qarat e pjelles se saj e pengonin te perqendrohej ne lojen e famshme ne Facebook, FarmVille. Gruaja rezikon deri ne 25 vjet burg per kete krim te shemtuar dhe cnjerrezor.


image

Nje shprethim nervash dhe me pas tragjedia. te qarat e vogelushit kane bere qe ajo te humbase perqendrimin ne loje dhe e kane bere te humbase plotesisht kontrollin. Pa u menduar aspak per ate qe po bente Alexandra Tobias ka mberthyer femijen e saj dhe e ka tundur me nje force te tille, fakt qe i ka shkaktuar edhe vdekjen.

Gruaja eshte arrestuar nga forcat e rendit, te lajmeruara menjehere pasi tragjedise. Tashme ajo rezikon shume per kete akt cnjerezor, ne fakt per vrasjen e te birit ajo mund te qendroje ne burg per me shume se 25 vjet. Vite qe do te ishin te pamjaftueshme per nje perpindesh te tille.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum