Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Mourinho: Reali im e meritoi fitoren

Mourinho: Reali im e meritoi fitoren

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Mourinho: Reali im e meritoi fitoren on Sun Oct 31, 2010 11:09 pm

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, ka thene se paraqitja e skuadres se tij ndaj Herculesit ishte e shkelqyer.


Ne dominuam gjithe pjesen e dyte nga fillimi deri ne fund, ndersa ata kurre nuk ishin te rrezikshem, Iker Casillas ishte i papune. Golat tane erdhen pas kontrollit tone dhe posedimit qe kemi pasur. Eshte test i mire mental ky pasi rikthyem rezultatin, por tek e fundit kemi te bejme me tri pike te reja.

Ne sollem ne loje Karim Benzeman per ti gjunjezuar kundershtaret tane dhe kete e beme duke bashkuar Albiolin dhe Arbeloan ne mbrojtje. Besoj se e merituam fitoren pas paraqitjes se shkelqyer ne pjesen e dyte, theksoi Mou.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum