Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Trashėgimtari i oktapodit Paul, quhet Paul II

Trashėgimtari i oktapodit Paul, quhet Paul II

Go down  Message [Page 1 of 1]

Ashtu si ēdo mbret dhe oktapodi Paul ka njė trashėgimtar tė tij. Oktapodi i botėrorit tė fundit u nda nga jeta vetėm dy javė mė parė. E gjithė bota e vuajti largimin e tij, madje nė Spanjė u organizua dhe njė funeral.
Oktapodi i cili do tė zėrė vendin e Paul nė fron, quhet Paul II dhe ėshtė vendosur nė tė njėjtėn vaskė tė akuariumit ashtu si dhe paraardhėsi i tij, nė Sea Life tė Oberhausen.

Oktapodi ėshtė pesė muajsh dhe ka njė gjatėsi prej 30 centimetrash. Mbetet pėr tu verifikuar nėse ai ka tė njėjtat veti tė mrekullueshme ashtu si dhe Paul.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum